ADOPCE PRALESA

ABUELO CEIBO - 1st Tree Adoption

Skvělé zprávy přátelé! Nedávno se nám konečně podařilo odkoupit velký posvátný strom Ceibo, který měl Ricardo Alvarado Tapuy z důvodu špatné finanční situace na prodej. Potřeboval sehnat peníze pro své děti a na jejich povinnou školní docházku. Více informací o této problematice můžete nalézt zde: www.zivotpostaru.cz a www.rainforestadoption.comO strom také měli zájem i těžaři, ale když se Ricardo dozvěděl, že Život postaru odkupuje stromy aby je zachránil před vykácením, ozval se nám o pomoc.A konečně se povedlo! Podívejte se na naši výpravu za vyjednáváním.PS: Momentálně máme zprávy ještě o dalších třech velkých stromech, které jsou k adopci. Pokud máte zájem pomoci, prosím napište Mariana Vahalova zde na FB nebo na email mvahalova@gmail.com.Děkujeme všem za podporu! To co děláme má smysl! Díky 🙏🏻Záběry jsou z připravovaného celovečerního filmu Yachak z produkce Analog Vision a InsideFilms Děkujeme: Jan Rajnoha, Michal Mikejla Kráčmer, Michal Dvořák, Mariana Vahalova, Stepan Novotny a za dronové záběry stromu Michal Gálik

Uverejnil používateľ ŽIVOT Postaru z.s. Nedeľa 31. mája 2020

Moudry strom Ceibo

- Prvni adoptovany strom v ramci projektu Zivota postaru “Rainforest Adoption"

Skvělé zprávy přátelé! Nedávno se nám konečně podařilo odkoupit velký posvátný strom Ceibo, který měl Ricardo Alvarado Tapuy z důvodu špatné finanční situace na prodej.
Potřeboval sehnat peníze pro své děti a na jejich povinnou školní docházku.
Více informací o této problematice můžete nalézt na www.rainforestadoption.com

O strom také měli zájem i těžaři, ale když se Ricardo dozvěděl, že Život postaru odkupuje stromy aby je zachránil před vykácením, ozval se nám o pomoc.
A konečně se povedlo! Podívejte se na naši výpravu za vyjednáváním.

Zprávy o dalších stromech, které je možné “adoptovat” postupně přicházejí. Pokud máte zájem pomoci, prosím napište Mariana Vahalova na FB nebo na email mvahalova@gmail.com.

AKTUALITY

Novinky