Dary ekvádorské džungle

V současné době nejsme držiteli vývozního povolení pouze na vývoz wayusy v Projektu WAYUSA, ale získali jsem oficiální vývozní povolení i na další produkty, které bychom rádi prodávali v Ekvádoru a vyváželi jak do jižní Ameriky a Evropy, tak i do ostatních zemí světa. A o další budeme ještě žádat. Jedná se například o kakaové boby, bílé kakaové boby (Macambo), zázvor, flower of jamaica, kochocho a další.

V Ekvádoru se nám otevřela možnost dodávání darů džungle do sítě obchodů, které v ČR známe jako sít hypermarketu. Momentálně nás brzdí nemožnost financovat obalového materiálu.

S jakými dary se můžete setkat již nyní na našich seminářích, akcích a přednáškách se můžete podívat níže ve fotogalerii. Z důvodů legislativy nemůžeme uvádět možné „léčebné“ účinky bylin.

V ČR pracujeme na knize vyprávění amazonských dědečků a Augustína nejen o bylinách, květinách a stromech z pralesa, ale i tom, jak dědečkové v minulosti objevovali bylinky, květiny a stromy ve spojením se s jejich spiritem na momentálními neduhy, které indiány trápili. Jednotlivými příběhy, kterými se v komunitě vzdělávají i indiánské děti, získáte i vy povědomí, proč a nač jsou nám které bylinky, květiny, stromy prospěšné. Výtěžek z chystané knihy půjde na dodání profesionálního destilačního esenciálního přístroje rodině Augustína pro výrobu esencí, esenciálních olejů a vod z darů džungle. Můžete již nyní přispět jak na potřebného financování tisku knížky, tak i na destilační přístroj samotný. Při platbě uveďte prosím informaci – dar kniha o bylinkách nebo dar destilační přístroj.

V Ekvádoru se pracuje na profesionálním katalogu bylin, květin, stromů a dalších výrobků pro vývoz. Ten bude v několika jazycích.

 

 

Galerie