JAK MŮŽETE POMOCI

Aktuálně je pro nás nejdůležitější finanční pomoc . Peníze potřebujeme na ochranu území před těžbou, která ohrožuje jak prales tak Pralesní škola a školku  a Komunitu Rio Blanco. 
Detaily k právě probíhající sbírce nalaznete na tomto odkazu: Naléhavá výzva, Těžařská hrozba,  Přispět na je možné na transparentní účet FIO či na Znesnaze21


Více informací ohledně pilotního projektu pralesní školy zde.

Příspěvky můžete posílat na transparentní účet:

číslo účtu: 34800348/2010

IBAN: CZ9420100000000034800348

BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

zobrazit aktuální stav a pohyby na účtu

 

Popřípadě:

číslo účtu: 34800348/5500

zobrazit aktuální stav a pohyby na účtu

Mikroplatba

Finančně můžete pomoci jediným kliknutím! Vše funguje podobně jako Facebook tlačítko “Chcete se mi líbit” s tím rozdílem, že za Vaše kliknutí obdržíme malou finanční částku.

Přednáška ve vašem městě, nebo škole

Rádi uspořádáme přednášku či seminář ve Vašem městě! Dejte dohromady dostatečné množství lidí (10 a více) které by tato témata zajímala.

Povězte o projektu svým kamarádům!

I pouhým sdílením nám pomůžete! Potřebujeme projekt dostat do povědomí veřejnosti, tak neváhejte a sdílejte! Děkujeme 🙂

Dobrovolníkem v pralese

Cesta je určena těm, kteří chtějí pomoci místní komunitě a přidat svou ruku k dílu. Je to ovšem ale i skvělá příležitost si aktivně odpočinout od ruchu běžného života a té „naší“ civilizace, i poznat krásu Amazonie skutečně zblízka.

Wayusa

Šálek nápoje obsahuje o něco méně kofeinu než šálek kávy a dvakrát více antioxidantů, než zelený čaj. Pravidelné pití wayusy pročišťuje duši i tělo a celkově dodává chuť do života. Indiáni ji tradičně využívají také k podpoře reprodukčního zdraví a oceňují její afrodisiakální účinky.