JAK MŮŽETE POMOCI

Aktuálně je pro nás nejdůležitější finanční pomoc . Peníze potřebujeme na odkup pozemků, které jsou přes řeku od Komunity Rio Blanco (pozemky budou součástí projektu Pralesní škola a školka) v ekvádorském pralese. Pokud je neodkoupíme, kupují je developerské nebo olejářské firmy a tento krásný kus přírody zdevastují.

Dále vybíráme zbylých 14 000 USD, kterými jsme přislíbili pomoc Komunite Rio Blanko v jejich sporu s vetřelci na odlehlém území komunity, jinak by museli prodat některé své pozemky, aby získali peníze na soudní spory.

Poslední, avšak velmi aktuální sbírkou je podpora Setkání Léčitelů 2020. Jádrem setkání bude dohodnout se v jaké formě se dá systém Pralesní škola a školka nastavit tak, aby se chtěli podílet jak obyvatelé pralesa, tak lidé se západním vzděláním.

 

Příspěvky můžete posílat na transparentní účet:

číslo účtu: 34800348/5500

zobrazit aktuální stav a pohyby na účtu

nebo nově na účet u Fio banky

tento účet byl zřízen kvůli nižším bankovním poplatkům, zejména za dary ze Slovenska a dalších zemí

číslo účtu: 34800348/2010

IBAN: CZ9420100000000034800348

zobrazit aktuální stav a pohyby na účtu

Mikroplatba

Finančně můžete pomoci jediným kliknutím! Vše funguje podobně jako Facebook tlačítko “Chcete se mi líbit” s tím rozdílem, že za Vaše kliknutí obdržíme malou finanční částku.

Přednáška ve vašem městě, nebo škole

Rádi uspořádáme přednášku či seminář ve Vašem městě! Dejte dohromady dostatečné množství lidí (10 a více) které by tato témata zajímala.

Povězte o projektu svým kamarádům!

I pouhým sdílením nám pomůžete! Potřebujeme projekt dostat do povědomí veřejnosti, tak neváhejte a sdílejte! Děkujeme 🙂

Dobrovolníkem v pralese

Cesta je určena těm, kteří chtějí pomoci místní komunitě a přidat svou ruku k dílu. Je to ovšem ale i skvělá příležitost si aktivně odpočinout od ruchu běžného života a té „naší“ civilizace, i poznat krásu Amazonie skutečně zblízka.

Wayusa

Šálek nápoje obsahuje o něco méně kofeinu než šálek kávy a dvakrát více antioxidantů, než zelený čaj. Pravidelné pití wayusy pročišťuje duši i tělo a celkově dodává chuť do života. Indiáni ji tradičně využívají také k podpoře reprodukčního zdraví a oceňují její afrodisiakální účinky.